Відгуки

Оксана Шафрановська

Клініка Vita перевершила всі мої очікування. Професійний підхід до кожного пацієнта, уважність та чуйність лікарів і медичного персоналу вразили мене. Їхні послуги у сфері гінекології та акушерства на найвищому рівні. Я відчула себе в надійних руках з першого візиту. Дуже задоволена результатом та рекомендую Vita всім, хто шукає надійну та сучасну клініку для свого здоров'я.

Ярослав Жмихов

 

Мій візит до клініки був дуже приємним та позитивним досвідом. Лікарь проявила високу кваліфікацію та відповідали на всі мої запитання з пацієнтською увагою. Післяпологове спостереження та поради гінеколога надзвичайно корисні для мого здоров'я. Я відчуваю, що знаходжусь у добрих руках, і рекомендую клініку Vita всім жінкам, які цінують своє здоров'я.

Martha Wayne

 

Vita clinic is a real oasis for women. Professionalism of doctors and careful approach to each patient make this clinic special. I absolutely love their approach to healthy pregnancy and prenatal diagnosis. There is an atmosphere of trust and coziness. I recommend Vita as a reliable medical institution for women of any age.

Години прийому:

ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ:

9:30 — 17:00

СБ, НД: вихідний

Запис на прийом: ПН - ПТ 9:00 — 18:00

Телефон:

+380(93)917-68-64

Телеграма:

+380(98)078-75-54

telegramfacebookinstagram

© 2023 Stepnet7