СУПРОВІД ВАГІТНОСТІ

 

Під час консультації спеціаліст клініки «VITA» проведе з Вами докладну бесіду, проведе огляд та призначить необхідні обстеження, щоб уникнути можливих ускладнень та допомогти Вам максимально підготуватися до народження здорового малюка. В цей напрям входить планування здорової вагітності та ведення вагітності.

 • Які основні переваги консультації у Вашому кабінеті?

  Наш кабінет пропонує сучасний та комфортний простір, де Ви можете отримати якісну медичну консультацію з найвищим рівнем уваги до Вашого здоров'я. Ми використовуємо унікальні методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань.

 • Коли рекомендується проводити першу консультацію з лікарем під час вагітності?

  Перша консультація з лікарем рекомендується проводити якнайшвидше після встановлення вагітності, бажано протягом перших 6-8 тижнів.

 • Які обстеження зазвичай призначаються під час супроводу вагітності?

  Обстеження може включати загальний клінічний аналіз крові, аналіз сечі, УЗД, аналізи на вагітність та інші дослідження, які дозволяють оцінити стан матері та плода.

 • Які моменти важливі під час планування здорової вагітності?

  Важливі моменти під час планування вагітності включають в себе підготовку організму, прийом вітамінів та мінералів, надання рекомендацій щодо здорового способу життя.

 • Що включає ведення вагітності в клініці "VITA"?

  Ведення вагітності включає регулярні консультації з лікарем, моніторинг фізіологічного перебігу вагітності, контроль за розвитком плода та надання рекомендацій для забезпечення здоров'я матері та дитини.

 • Як спеціалісти клініки "VITA" допоможуть уникнути можливих ускладнень вагітності?

  Спеціалісти клініки "VITA" нададуть компетентні поради та рекомендації, призначать необхідні обстеження та моніторинг, щоб уникнути можливих ускладнень та забезпечити безпечний хід вагітності.

 • Які гарантії надаються щодо результатів обстеження та лікування?

  Ми гарантуємо високий стандарт якості медичних послуг і зобов'язуємося робити все можливе для досягнення найкращих результатів в лікуванні та підтримці Вашого здоров'я.

 • Чи є можливість отримати консультацію в невідкладних випадках?

  Так, ми розуміємо, що іноді ситуації можуть виникнути несподівано. Ми намагаємося надати консультацію в невідкладних випадках та надати допомогу якнайшвидше.

 

Цей FAQ призначений надати загальну інформацію про супровід вагітності в клініці "VITA". 

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими додатковими запитаннями або для отримання додаткової інформації. Ми завжди тут, щоб надати Вам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку.

Години прийому:

ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ:

9:30 — 17:00

СБ, НД: вихідний

Запис на прийом: ПН - ПТ 9:00 — 18:00

Телефон:

+380(93)917-68-64

Телеграма:

+380(98)078-75-54

telegramfacebookinstagram

© 2023 Stepnet7