Послуги нашої клініки

КОНСУЛЬТАЦІЯ

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Консультація та огляд проходить у сучасному комфортному кабінеті, з максимально дбайливим ставленням, а також використанням унікальних методів діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Головне наше завдання – зберегти та відновити здоров'я жінки. Звернувшись до наших фахівців, Ви відчуєте турботу про Ваше здоров'я та отримайте гарантовано якісне обстеження та лікування.

ЗаписатИСЯ на прийом

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Ультразвукове дослідження (УЗД) в акушерстві та гінекології є одним із провідних діагностичних методів. Наші фахівці проводять ультразвукове дослідження органів малого тазу, діагностику розмірів та розташування матки, придатків, а також плоду, їх особливості та характеристики, визначають наявність патологічних ділянок та новоутворень на ранніх їх стадіях. Сучасна техніка забезпечує максимальну точність результатів обстеження.

Записатися на прийом

ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Точна діагностика та лікування неможливі без якісних лабораторних досліджень. Спеціалісти клініки «VITA» проводять повний спектр обстеження, забезпечуючи максимально оперативний аналіз отриманих результатів. Співпраця з лабораторіями «MedLab» та «CSD» дозволяє провести всі необхідні для діагностики дослідження у найкоротші терміни.

Записатися на прийом

КОЛЬПОСКОПІЯ

КОЛЬПОСКОПІЯ

На сьогоднішній день кольпоскопія на прийомі у гінеколога практично невід'ємна процедура. Адже за допомогою спеціального приладу (кольпоскопу) можна повністю оглянути стан піхви та слизової шийки матки. А це, у свою чергу, дозволяє: виявити поразки, проаналізувати загальний стан, обчислити доброякісні та злоякісні утворення, а також взяти мазок та біопсію для подальшої діагностики.

Записаттися на прийом

ФОЛЛІКУЛОМЕТРІЯ

ФОЛЛІКУЛОМЕТРІЯ

Фолікулометрія дозволяє гінекологу визначити стан внутрішніх процесів, що відбуваються в організмі жінки, встановити правильний діагноз і призначити повноцінне лікування. Ця процедура дає можливість визначення загального стани жіночих статевих органів, зокрема матки та яєчників, виявляти деякі захворювання (міоми, кісти та інші), а також визначення причин нерегулярного менструального циклу

Записатися на прийом

ВЗЯТТЯ БІОПСІЇ

ВЗЯТТЯ БІОПСІЇ

Біопсія шийки матки - це процедура, що виконується в умовах клініки, зміст якої полягає у взятті малого обсягу тканини піхвової частини шийки матки. Наші лікарі використовують біопсію для мікроскопічного дослідження з метою встановлення точного діагнозу.

Записатись на прийом

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОХІДНОСТІ МАТКОВИХ ТРУБ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОХІДНОСТІ МАТКОВИХ ТРУБ

У гінекології «VITA» прохідність маткових труб визначається методом ультразвукової діагностики (ехогістеросальпінгоскопія). Це ефективний та абсолютно безпечний метод визначення прохідності маткових труб та навколоматкового простору. Для даного методу визначення прохідності маткових труб характерна висока точність і нешкідливість, тому УЗ - гістеросальпінгографія може застосовуватися на початкових етапах обстеження жінки для виключення трубно-перитоніального фактора безплідності, а також таких причин невиношування, як патологія порожнини матки (Поліп ендометрію, субмукозна міома, синехії, аномалії розвитку матки).

Записатись на прийом

РАДІОХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ ШИЙКИ МАТКИ

РАДІОХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ ШИЙКИ МАТКИ

На сьогоднішній день найпопулярнішим методом лікування патологій шийки матки вважається радіохвильова терапія (РВТ). Радіохвильова терапія застосовується для лікування ерозії, видалення патологічних ділянок, усунення доброякісних утворень. Принцип заснований на радіохвильовому припікання тканин. Основна її перевага у безпеці та нетравматичності розрізу та коагуляції (припікання) уражених ділянок шийки матки. Терапія за допомогою радіохвиль дозволяє охопити найбільш точно уражений ділянку матки, а безпека методу дозволяє зберегти репродуктивність жінки. РВТ шийки матки у клініці «VITA» проводиться під місцевою анестезією. Лікарі-гінекологи використовують саме цей метод, оскільки він абсолютно безболісний, а сама процедура безкровна. РВТ можна робити навіть дівчатам, які ще не народжували, адже рубці після терапії не залишаються, а значить і еластичність матки залишиться незмінною.

Записатись на прийом

СУПРОВІД ВАГІТНОСТІ

СУПРОВІД ВАГІТНОСТІ

На консультації спеціаліст клініки «VITA» поговорить з Вами, огляне і призначить необхідні обстеження, щоб унеможливити можливі ускладнення та допомогти Вам найкраще підготуватися до народження здорового малюка. У напрям ведення вагітності входять планування здорової вагітності, ведення вагітності.

Записатись на прийом
UP